Ruszamy z badaniem on-line: „Finanse osobiste osób młodych”.

grafika_dlugi_mlodychKilka dni temu ukazał się raport BIG Infomonitor pokazujący skalę problemy zadłużenia młodych Polaków: http://www.infomonitor.pl/biuro_prasowe/komunikaty-  prasowe/872.html, my chcemy pójść o krok dalej – zrobić analizę jakościową. Chcemy ustalić okoliczności w jakich młodzi ludzie wchodzą w świat pieniędzy –  jaką  mają wiedzę umiejętności, gdzie ją zdobywali i jakie mają w tym zakresie potrzeby, problemy, także dot. zagrożenia zadłużeniem.

Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym –wypełnienie ankiety zajmuje maksymalnie 15 – 20 minut, jest w pełni anonimowa. Nie ma pytań trudnych i  kłopotliwych – są ważne dla budowania sensownej oferty edukacji ekonomicznej oraz pomocy zagrożonych zadłużeniem.

Do udziału w badaniu zapraszamy osoby młode /tzn. do 35 l./, zależy nam na możliwie szerokiej reprezentacji: geograficznej /osób z całej Polski/, osób uczących się, studiujących, pracujących ale i bezrobotnych, itd.

Zapewniamy, że wyniki badania będą wykorzystane wyłącznie  do opracowania raportu na temat sytuacji, potrzeb i problemów osób młodych w zakresie edukacji ekonomicznej i przeciwdziałania zadłużeniu, który zostanie opublikowany oraz dostarczony instytucjom decyzyjnym np. NBP.

Dziękując już teraz za udział w tym ważnym przedsięwzięciu informujemy, że wśród uczestników badania on-line /którzy zechcą podać swój adres email/ rozlosujemy 10 nagród w postaci bonów zakupowych o wartości 100zł każdy. Losowanie nagród odbędzie się 17.12.2016.

Badanie rozpoczynamy 10.11.2016 trwać będzie do 16.12.206 – jedna osoba może wypełnić ankietę jeden raz – może jednak zachęcić innych, np. swoich znajomych, za co będziemy bardzo wdzięczni.

Link dostępu do ankiety on-line >>>tutaj<<<