Dyżury doradztwa indywidualnego dla osób głuchych z tłumaczem języka migowego

pobrane 111

Problem zadłużenia może przytrafić się każdemu – osobie młodej i starszej, zamożnej i ledwie wiążącej koniec z końcem, pracującej i bezrobotnej – tu nie ma grup uprzywilejowanych. Nie wszystkim równie łatwo znaleźć pomoc – barierą może okazać się fakt mówienia innym językiem i wcale nie chodzi o obcokrajowców – żyją wśród nas ludzie Głusi, jest ich w Polsce ponad 420 tys.

Wychodząc na przeciw tej grupie społecznej uruchamiamy:

 

INDYWIDUALNE DYŻURY DORADZTWA WINDYKACYJNEGO Z TŁUMACZEM JĘZYKA MIGOWEGO

Dyżury odbywać się będę w każdy wtorek od godz.16.00 do 17.30 tylko i wyłącznie po wcześniejszym umówieniu:

– telefonicznym poprzez sms tel.796 399 599 z hasłem „GEST” i informacją o chęci spotkania

– poprzez e-mail: info@programwsparcia.com z hasłem „GEST” w tytule wiadomości email

– poprzez formularz kontaktowy znajdujący się naszej stronie internetowej Stowarzyszenia w zakładce Kontakt z hasłem „GEST” w korespondencji

Dyżury doradztwa odbywać się będą ze specjalistą z zakresu windykacji, który oceni sytuację i podpowie o możliwych rozwiązaniach. W sprawach trudnych lub niecierpiących zwłoki planujemy również udostępnić skorzystanie z doradztwa specjalistów innych branż (psychologa, prawnika, upadłości konsumenckiej) z tłumaczem języka migowego. Obecnie jednak rozpoczynamy od dyżurów doradztwa windykacyjnego.

W zakresie w/w dyżurów korzystamy z pomocy naszego nowego partnera Towarzystwa Tłumaczy i Wykładowców Języka Migowego „GEST”.

W przypadku pytań lub wątpliwości ale również w innych sprawach związanych z profilem działalności naszego Stowarzyszenia, a będących w zainteresowaniu osób głuchych, stowarzyszeń i organizacji zajmującymi się osobami głuchymi jesteśmy dostępni dla wszystkich oraz otwarci na nowe propozycje zajęć indywidualnych, współpracy i szkoleń.

Bieżące informacje również na naszym profilu Facebook

Zapraszamy serdecznie.

 

Corel-PDF-Fusion-icon-logoUlotka                    Corel-PDF-Fusion-icon-logoNowi partnerzy

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..