Program Wsparcia Zadłużonych – aktualności 2016

program_wsparcia_logoW nowy  rok 2016 wchodzimy z impetem i nadzieją dalszego rozwoju działań w zakresie przeciwdziałania zadłużeniu.

Poszerzamy skalę działań edukacyjnych – oprócz tradycyjnych szkoleń proponujemy absolutną NOWOŚĆ – ofertę szkoleń     e-learningowych. Informacje szczegółowe na:   http://programwsparcia.com/szkolenia

Rozwijamy skalę naszych działań pomocowych – zapowiadając już od lutego realizację doradztwa oraz zajęć warsztatowych dla osób zadłużonych i ich bliskich „bez  wychodzenia z domy – na odległość”. Szczegóły już niebawem.

 Wzbogacamy grono naszych partnerów:

– instytucjonalnych , kluczowych w realizacji priorytetowego tematu:  ZADŁUŻENIE – BEZROBOCIE;

– indywidualnych, zapraszając wszystkich, którym problem zadłużenia leży na sersu do stałej współpracy – otwieramy nabór nowych członków Stowarzyszenia Program Wsparcia Zadłużonych.

Kontynuujemy działania realizowane już od 5 lat – dyżury indywidualne oraz warsztaty dla zadłużonych i ich bliskich.

Zainteresowanych zachęcamy do bieżącego zapoznawania się z nowościami: https://www.facebook.com/programwsparciazadluzonych/?fref=ts oraz kontaktu telefonicznego z Biurem Stowarzyszenia PZW:796 399 599 w dni robocze od 10.00 do 20.00. Obecne dyżury utrzymujemy w dotychczasowej formie lecz zawsze warto zadzwonić sprawdzić i umówić się.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..